Grid Lens

Grid Lens
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grid Lens ile farklı ve sıradışı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Grid Lens fotoğraf çekme işini çok daha farklı bir boyuta taşıyan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Grid Lens'i benzer kamera uygulamalarından farklı kılan özelliği birçok farklı fotoğraf çerçevesi seçeneği sunması ve bu çerçeveleri tercihlerinize göre değiştirebilmenize imkan tanımasıdır. Uygulama aracılığıyla temel olarak bir fotoğraf karesinin içerisine farklı fotoğraf kareleri yerleştirebiliyorsunuz ve bu fotoğraf karelerini çerçeveleyebiliyorsunuz. Bu sayede çok daha özel, çok daha kişisel fotoğraflar çekebilmektesiniz.

Grid Lens çerçevelerle ayırdığınız fotoğraf karesi içerisinde yer alan çerçeveli bölümlerin her birine farklı bir poz yerleştirme imkanı veriyor. Bu sayede aynı kareye farklı fotoğraflar sığdırmış oluyorsunuz. Ayrıca Grid Lens aracılığıyla fotoğraflarınıza farklı fotoğraf filtresi seçeneklerinden birini de uygulayabilirsiniz.

Grid Lens çekim modunda farklı seçeneklere de sahip. Uygulama ile tek tek fotoğraflar çekebileceğiniz gibi arka arkaya fotoğraf çekme moduyla fotoğraf çekmeniz de mümkün. Grid Lens ile oluşturacağınız fotoğraf çerçevelerinde kullanılan çizgilerin kalınlığını ve renklerini değiştirebilmenize izin veriliyor.

Grid Lens ile hazırladığınız çalışmaları uygulama üzerinden direkt olarak paylaşabilirsiniz. Uygulama Facebook, Twitter, Instagram, Flickr gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden fotoğraflarınızı paylaşıma açabiliyor ve e-posta ile iletebiliyor.