GS Preschool Games 2.0 (ios)

GS Preschool Games

2.0
GS Preschool Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GS Preschool Games, 3 - 6 yaş arası çocukların oynayabilecekleri oyunları bir araya getiren eğlenceli bir uygulamadır.

Henüz okula başlamamış bir kardeşiniz veya çocuğunuz varsa ve de akıllı telefon veya tablette oyun oynamaya meraklıysa GS Preschool Games (Okul Öncesi Oyunlar), adlı uygulamaya kesinlikle göz atmalısınız. 3 – 6 yaş arası çocuklar için özenle hazırlanmış eğlenceli ve rengarenk toplam 20 oyun bu uygulamada. Çocuklar bu uygulama ile hem eğleniyor, hem de öğreniyor.

GS Preschool Games, renkli arayüzü ve sevimli müzikleriyle çocukların ilgisini çekecek harika bir eğitim uygulaması. Alfabe, rakamlar, renkler, şekiller, bulmacalar, boyamalar ve daha onlarca okul öncesi çocukların oynayabilecekleri temel oyunları içeriyor.

Kazanma ve kaybetmenin olmadığı uygulamanın arayüzü de cıvıl cıvıl. Gölge eşleştirme, boyama, nesne karşılaştırma, farklı nesneleri bulma, balon oyunları, yapboz, hafıza oyunları, sayma oyunları, şekillerden oluşan oyunlar ekranın üst bölümünde bulunuyor. Sol üstte başarıyla tamamlanan oyunlar sonrası kazanılan yıldız bulunuyor. Sağ üst bölümden müzikleri kapatmak mümkün olsa da bunu kullanmamanızı öneririm.

Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan GS Preschool Games’te şu anda 10 farkı oyun çeşidi bulunuyor. Sürekli güncellemelerle yeni oyunların dahil edildiği uygulamayı çocuğu veya kardeşi olan herkese öneririm.