Handy: Touch Free Recipe Player

Handy: Touch Free Recipe Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video izleyerek yemek yapmak isteyenlerin beklentilerine cevap verebilmek için özel olarak optimize edilen Handy ile mutfakta daha verimli çalışabilirsiniz.

Handy: Touch Free Recipe Player, özellikle video izleyerek yeni tarifler deneyen kullanıcılar tarafından mutlaka denenmesi gereken bir uygulama. Dünyanın önde gelen tüketici ürünleri firmalarından olan Unilever tarafından üretilen Handy sayesinde mutfakta daha verimli çalışacaksınız.

Mutfakta vakit geçirmeyi seven ve yeni lezzetler denemek isteyenlerin en büyük sorunu, tarifin verildiği video ile eşzamanlı hareket edememektir. Siz daha ilk adımı tamamlarken bir de bakarsınız ki video çoktan diğer adıma geçmiş bile. İşte bu gibi durumlar için üretilen Handy: Touch Free Recipe Player ile videoda anlatılanlar ile eş zamanlı olarak yemek yapabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise video oynatma ve durdurma gibi fonksyionları ekrana el sürmeden kullanmanıza imkan tanıması.

Uygulamayı kullanmak için YouTube'dan bir yemek tarifi videosu seçip, linkini uygulamaya kopyalıyoruz. Daha sonra elimizi sağa doğru sallayarak videoyu başlatıyoruz. Sola doğru sallayarak videoyu durdurabilir, tekrar sola sallayarak videoyu başa alabiliriz. Bunları yapabilmek için iPad veya iPhone'unuzun ön kamerasının elinizi tam olarak gördüğüne emin olun.

Uygulama aynı zamanda yemek tarifi kitabı da içeriyor. Bu özelliği kullanmak için üye olmanız yeterli. Daha sonra hoşunuza giden tarifleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR