Hasenat Namaz Vakitleri 1.3 (ios)

Hasenat Namaz Vakitleri

1.3
Hasenat Namaz Vakitleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hasenat Namaz Vakitleri uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca namaz vakitlerini öğrenebilirsiniz.

Hasenat Namaz Vakitleri uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında faydalanabilecekleri namaz vakti uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın pek çok farklı işlevi kolay ve basit bir arayüzle sunması sayesinde çok deneyimli olmayan kullanıcılar bile namaz vakitlerini bilme konusunda bir sorun yaşamayacaklardır.

Uygulama ezan vakitleri geldiğinde kullanıcıları özelleştirilebilir alarmlar ile uyarabiliyor ve aynı zamanda namaz vakti geçtikten sonrasına alarm kurabilme özelliği de mevcut. Ayrıca hem ezan hem de klasik alarmlar kurabilmek mümkün olduğu için yeterince özelleştirilebilir olduğunu söylemek mümkün.

Eğer bulunduğunuz şehirdeki namaz vakitlerinin yanında başka bir şehri daha kontrol etmek istiyorsanız bunu kendi namaz vakti ayarlarınızı değiştirmeden de gerçekleştirebilirsiniz. Cuma namazlarını kesinlikle kaçırmak istemeyenler, Cuma gününe özel bir ek alarm kurma seçeneğine de sahipler.

Sadece ülkemizdeki değil, dünyanın pek çok yanındaki şehirlerin namaz vakitleri yer aldığı için yurtiçindekine ek olarak yurtdışında yaşayan kullanıcılar da uygulamadan kolayca faydalanabilirler. Namaz esnasında Kıble'nin ne tarafta olduğunu öğrenmek isteyenler de yine Hasenat Namaz Vakitleri ile bu bilgiye ulaşabiliyorlar.

Eğer namaz vakitleri için çevrimdışı çalışan bir uygulama arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR