Hide My Phone!

Hide My Phone!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hide My Phone! uygulamasından faydalanarak kolayca sahte telefon numaraları üretebilir ve çağrılar yahut SMS'ler için kullanabilirsiniz.

Hide My Phone! uygulaması, kendi kişisel telefon numarasını gizleyerek sahte bir numara kullanmak isteyen iPhone kullanıcılarının tercih edebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça etkili bir araç olduğunu söyleyebilirim. Hem kolay kullanılır yapısı hem de sahip olduğu bir kaç ekstra özellikle de dikkatleri üzerine çeken uygulama, sorunsuz bir şekilde herkes tarafından kullanılabiliyor.

İnternetten verilen ilanlar, tanımadığımız kişilere verdiğimiz numaralar, iş ilişkileri için numara paylaşımı gibi pek çok durumda kişisel güvenliğinizi sağlamak üzere hazırlanmış olan uygulama, böylece gerçek numaranızı başkalarıyla paylaşmadan iletişimde kalmanıza yardımcı oluyor ve dilediğiniz an sahte numaranızı kaldırarak rahatsız edilme gibi hallerde sizi rahatsız edenlerin bir daha ulaşamamasını sağlayabiliyorsunuz.

Hem aramalar hem de SMS gönderimi veya alımı için kullanabileceğiniz sahte numaranızın dünyanın her yanından alınabilmesi ise Hide My Phone!'un bir diğer artısı arasında yer alıyor. Ancak uygulamanın ücretsiz olmasına rağmen numara kullanımı için kredi satın almak gerektiği unutulmamalı.

Uygulamanın içerisinde yer alan anlık mesajlaşma aracı, diğer Hide My Phone! kullanıcılarına anlık mesajlar göndermenize olanak tanıyor ancak bu araçtan çok gelişmiş özellikler beklememek gerekiyor. Uygulama arayüzünün bir PIN ile kilitlenebilmesi sayesinde telefonunuzu bir şekilde ele geçirebilecek olan kişilerin numaralarınıza erişim sağlaması da imkansız hale geliyor.

Eğer kişisel telefon numaranızın gizliliğine değer veriyorsanız göz atmaktan hoşlanabileceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR