Human Anatomy Atlas 7.2.05 (ios)

Human Anatomy Atlas

Human Anatomy Atlas
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnsan anatomisini detaylarıyla incelemenizi sağlayan bir uygulamanız olsun istiyorsanız iOS için hazırlanmış olan Human Anatomy Atlas ilginizi çekecektir. Olabildiğince bilimsel ve gerçeğe dayanan çbir çalışmanın ürünü olarak hazırlanmış bu uygulama dilerseniz merak gidermeye veya eğitim amaçlı olarak kullanılmayı sağlayacak yapıya sahip. Bunun başlıca sebebi uygulama içerisinde dolaşma işleminin son derece akıcı olarak gerçekleşmesi.

3 boyutlu görüntülerle kadın veya erkek bedenleri arasında seçim yapabileceğiniz uygulamada her iki bedenin iç organları, iskeletleri, sinir ve kas dokularıyla birlikte diğer anatomik özelliklerin tamamını yakın plandan parça parça izleyebiliyorsunuz. Burada farklı anatomik bölgeler Latince isimleriyle gösteriliyor ve temel tıp bilgilerine yakışır bir biçimde sunuluyor.

Bu uygulama ücretsiz olmasa da sunmuş olduğu kalite ve oldukça hesaplı olan fiyatı vakit ayırmanıza değecektir. Ek anatomik bölgeler için uygulama içi satın alma seçenekleriyle karşılaşıyorsunuz ve yeni modellemeler ile komple insan vücudunu yakından incelemek için gerekli olan tüm görsellikle kuşanıyorsunuz. Eğitim amaçlı olarak uygulama arayanların kaçırmaması gereken bir çalışma.

YORUMLAR