Image Resizer Free 1.00 (ios)

Image Resizer Free

Image Resizer Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Image Resizer Free ile fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir, döndürebilirsiniz.

Image Resizer, iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğrafları saniyeler içerisinde yeniden boyutlandırmanıza ve paylaşmanıza imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama iOS 7.0 işletim sistemi yüklü olan her iPhone’da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Image Resizer uygulaması sayesinde iPhone’unuzun yüksek çözünürlüklü kamerası ile çektiğiniz muhteşem fotoğrafları birkaç adımda istediğiniz boyuta çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yeniden boyutlandırmak istediğiniz fotoğrafı film rulonuzdan seçmek ve “Resize” butonuna dokunmak.

Basit tasarlanmış arayüz ile gelen uygulama fotoğrafınızın orijinal çözünürlüğünü ve yeni boyutunu bir arada gösteriyor. Fotoğraflarınızı boyutlandırmak için hazır boyutları kullanabileceğiniz gibi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ister dikey, isterseniz de yatay konumda yeniden boyutlandırmanız mümkün.

Uygulamada sadece boyutlandırma seçeneği mevcut değil. Fotoğraflarınızı istediğiniz gibi kırpabilir, dilediğiniz yöne döndürebilirsiniz.