Ink Artist 1.30 (ios)

Ink Artist

Ink Artist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olmasıyla dikkat çeken Ink Artist ile zihninizde tasarladığınız görselleri dijital ortama hızlıca aktarabiliyorsunuz.

Ink Artist ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir vektörel çizim uygulamasıdır. iPad cihazlar için özel olarak tasarlanan Ink Artist ile zihninizde yarattığınız tasarımları dijital ortama kolayca ve eksiksizce aktarabileceksiniz.

Uygulamayı tam verimde kullanabilmek için stylus kullanmanızı öneriyorum. Stylus sahibi değilseniz parmağınızı kullanarak da çizim yapabilirsiniz fakat stylus ile çizdiğiniz kadar hassas olmayacaktır. Uygulamanın içerisinde farklı tiplerde kalem ve boyama fırçası mevcut. Buna ek olarak opaklık ayarı, baskı ayarı ve diğer boyama ayarlarını da kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Vektörel çizim uygulaması olduğu için ne kadar yakınlaştırırsanız yakınlaştırın çizim kalitesi bozulmuyor. Uygulama aynı zamanda sosyal medya desteği de sunmakta. Ink Artist'i kullanarak yarattığınız çizimleri farklı sosyal medya araçları üzerinde paylaşabilirsiniz. Diğer çizim uygulamalarında olduğu gibi bu uygulamada da geri al seçeneği mevcut. Bu özelliği kullanarak hataları geri alabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir vektörel çizim uygulaması arıyorsanız, In Artist tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR