Inspire 4.0.1 (ios)

Inspire

Inspire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inspire uygulamasını hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza indirebilir, çizim ve boyama işlemlerimizi gerçekleştirmek amacıyla kullanabiliriz.

Inspire, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir çizim uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde yaratcılığımızı serbest bırakabiliyoruz. Uygulamada tasarımlarımızı gerçek hayata geçirebilmek için kullanabileceğimiz çok sayıda araç mevcut.

Fırçalar

Uygulamada tam tamına 70 adet yüksek kaliteli fırça yer alıyor. Bu fırçalar farklı kategorilere ayrılmış bir şekilde sunuluyor. Dilediğimizi seçip boyamaya başlayabiliyoruz. Kullanıcılar arzu ederlerse fazladan fırçalar alabiliyorlar.

Elbette fırçaları dilediğimiz gibi ayarlama şansına sahibiz. Yoğunluk, boşluk, opaklık, parlaklık, boyut gibi detayları tamamen biz kontrol ediyoruz.

Çerçeveler

Uygulamada 16:9, 4:3 ve 1:1 gibi farklı oranlarda çerçeveler sunuluyor. Tüm çerçeveler cihazı tutma konumuna göre optimize ediliyor. İster dikey ister yatay olarak kullanabiliyoruz. Çerçeveleri dilediğimiz gibi döndürme, uzaklaştırma ve yakınlaştırma işlemine tabi tutabiliyoruz. Bu sayede daha detaylı çizmemiz ve boyamamız gereken yerleri yakınlaştırarak hassas işlemler yapabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de tüm fırça hareketlerini kaydetmesi ve video olarak sunması. Bu sayede yaptığımız çizimleri video olarak çevremizdekilerle paylaşma şansına sahip oluyoruz. Güzel sanatlar, mimarlık, ressamlık ve tasarımla ilgilenen herkesin denemesi gereken Inspire, beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

YORUMLAR