InstaVideo

InstaVideo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instavideo uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca video kolajları ve slayt şovlar hazırlayabilirsiniz.

InstaVideo uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarında video kolajları ya da slayt şovlar hazırlamak isteyenler için yayınlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımızda. Uygulamanın sahip olduğu yetenekler her ne kadar sınırlı olsa da, ücretsiz olduğu ve yeteneklerinin oldukça verimli bir şekilde kullanılabildiğini de eklemek gerek.

Slayt şovlar hazırlamak isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken fotoğraf seçimlerini gerçekleştirmek ve daha sonra fotoğrafların arasında uygulanacak olan geçişleri belirleyerek arka plana müzik eklemek. Böylece 15 saniyelik bir fotoğraf slaydı video olarak karşınıza çıkacaktır.

Farklı videoları birleştirerek onlardan bir kolaj hazırlamak da uygulama içerisinde mümkün. Varolan çeşitli efektler sayesinde videoları yavaşlatmak, geri oynatmak ya da hızlandırmak da mümkün. Böylece dostlarınızla sosyal ağlardan paylaşmadan önce tüm slayt ve videolarınızı en güzel görünüme sahip olacak şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

InstaVideo’nun en dikkat çeken yanlarından birisi ise 135 saniyeye kadar uzunluktaki videoları 15 saniyelik parçalara bölebilmesi ve daha sonra Instagram üzerinden paylaşabilmesi. Bu yöntem sayesinde uzun videolarınız bile Instagram hesabınızda arka arkaya yerlerini alacaklardır.

Cihazınızın galerisine kaydedilen videoları sonradan görüntülemek ve diğer ağlarda paylaşmak da mümkün. Yeni ve etkili bir slayt yahut kısa video uygulaması arayanların göz atmaları yerinde olacaktır.

YORUMLAR