Ivideon 2.1.1 (ios)

Ivideon

Ivideon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güvenlik kameralarınızı istediğiniz her yerden izleyip, görüntüleri kayıt altına almanızı sağlayan başarılı bir uygulama.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda, bulunduğunuz her konumdan evinizdeki ya da işyerinizdeki kameraları takip edebiliyorsunuz.

Ev, ofis, depo ya da dükkanınızda bulunan güvenlik kameralarını kontrol etmek istediğinizde, bilgisayara ihtiyaç duymadan akıllı telefonunuzu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik kameralarında herhangi bir hareketlilik söz konusu olduğunda anında size bildirim gönderen Ivideon uygulaması, bunun yanı sıra güvenlik kayıtlarını da bulut depolama servisinde saklayarak daha sonradan izlemenize imkan tanıyor. İşyerinizin ya da evinizin durumunu kontrol etmek dışında, çocuğunuzu ya da evcil hayvanınızı da kontrol edebileceğiniz uygulama pahalı bir profesyonel video gözetim sisteminden beklediğiniz tüm özellikleri sizlere sunuyor.

Panasonic, Foscam, Airbeam, Axis, D-Link, Hikvision, Dahua, Microdigital, Foscam, Easy-N, Acti, Edimax, TP-Link,Trendnet, Sony, Apexis, Logitech ve daha pek çok kamera modelini destekleyen Ivideon uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR