iVoice Translate Instantly

iVoice Translate Instantly
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iVoice Translate Instantly, konuşmalarınızı istediğiniz farklı dillere çevirerek size yardımcı olabilecek yararlı ve başarılı bir iOs sesli sözlük uygulamasıdır.

iVoice Translate Instantly, iOS cihaz sahibi kullanıcıların çeviri işlemlerinde yardımcı olmak için geliştirilmiş oldukça yararlı bir sesli sözlük uygulamasıdır. Uygulama mağazası üzerinde bir çok çeviri ve sözlük uygulaması olmasına rağmen, bunların arasında kaliteli ve sesli hizmet veren çok az uygulama bulunmaktadır.

Güvenilir ve gelişmiş bir sesli çeviri uygulaması olan iVoice Translate istediğiniz çevirileri gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin yurtdışına gittiğinizde bilmediğiniz kelimeleri uygulamayı açarak sesli olarak cihazınıza söyleyebilir ve karşılığını hemen öğrenebilirsiniz. Çevirmek istediğiniz kelimeyi söylediğiniz anda çeviri işlemini gerçekleştiren iVoice Translator, söylediğini kelimeleri seçmiş olduğunuz dillere çevirmektedir. Uygulama üzerinde çeviri için seçebileceğiniz 30'dan fazla dil desteği bulunmaktadır ve bu dillerin hepsine ücretsiz çeviriler yapabilirsiniz. Diğer çeviri uygulamalarının aksine, iVoice Translator sizi ek dil seçenekleri almak için zorlamaz.

İşlemleri oldukça hızlı gerçekleştiren uygulamanın tasarımı da oldukça modern ve kullanımı kolay. Mikrofon tuşuna 2 saniye basarak dil seçeneklerini düzenleyebilirsiniz. ayrıca yanlış telaffuz ettiğiniz kelimeler için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz, yararlı, ücretsiz ve kullanımı kolay bir sesli sözlük uygulaması arıyorsanız iVoice Translate Instantly'i kesinlikle indirerek denemenizi öneririm.

YORUMLAR