Keep Calm Creator 4.2 (ios)

Keep Calm Creator

4.2
Keep Calm Creator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keep Calm Creator, keep calm ile başlayıp farklı ve komik sonlar ile tamamlanan resimler hazırlamanızı sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması.

Keep Calm Creator, Keep Calm ile başlayıp yaratıcılığınızın sınırları ile sonlanacak olan resimler hazırlamanızı sağlayan eğlenceli bir iOS uygulaması.

Son bir kaç yıldır hatta belki daha uzun süredir internet ortamında popüler olan keep calm resimlerini kolayca ve hızlıca hazırlamanızı sağlayan uygulama oldukça popüler durumda.

Pek çok düzenleme seçeneği sunan uygulama posterlerin üzerindeki yazı, renk, ikon, emoji, gölge, arka plan rengi ve arka plan resmi gibi değişiklikleri saniyeler içerisinde yapabilmenizi mümkün kılıyor.

Hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz uygulama sayesinde kendi cümlelerinizi içeren keep calm posterleri hazırlayarak arkadaşlarınız ile hemen paylaşabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde hazırlamış olduğunuz tüm keep calm posterleri uygulamaya kaydediliyor ve dilediğiniz zaman geri dönüp tekrar düzenleme fırsatı sunuyor.

Yazı, yazı türü ve yazı boyutu gibi ince detayları kendinizin belirleyeceği uygulama sayesinde yüzlerce yeni keep calm posteri oluşturabilirsiniz. Hali hazırda binlerce farklı şekilde internette bulunan keep calm'lara örnek olarak aklımda kalan "Keep Calm And Kalk Kız Çay Demle"yi söyleyebilirim. Siz de bu örnekteki gibi yaratıcı cümleler ile kendinize özgü bir çok keep cal posteri oluşturmak için iPhone ve iPad'lerinize Keep Calm Creator uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR