Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kim Milyoner Olmak İster mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

 Kim Milyoner Olmak İster eğer bilgi birikiminizi sınamak ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması oyunu olan Kim Milyoner Olmak İster temel olarak televizyonların sevilen yarışma programını mobil cihazlarımıza taşıyarak bu eğlenceyi nerede olursak olalım yaşamamızı mümkün kılıyor. Kim Milyoner Olmak İster'da oyunculara farklı kategoriler altında sorular yöneltiliyor ve oyuncular şıklar arasından doğru olanı seçerek puan kazanıyor.

Kim Milyoner Olmak İster'de 2 farklı oyun modu bulunuyor. Dilerseniz sayacın olmadığı oyun modunu oynayabilir ve rahatça soruları cevaplayabilirsiniz. Dilerseniz zamana karşı yarıştığınız oyun modunu tercih ederek daha yüksek heyecan yaşayabilirsiniz. Bu modda oyunculara her soruyu cevaplamak için belli bir süre veriliyor. Bu da işleri zorlaştırıyor ve adrenalin salgılatıyor. Bu modu oynayan oyuncular yakaladıkları yüksek puanları çevrimiçi olarak paylaşabiliyor.

Kim Milyoner Olmak İster içinde 500 soru yer almakta. Zengin soru sayısına sahip Kim Milyoner Olmak İster'i oynarken seçeceğiniz müzikleri dinleyebiliyorsunuz.