Knot Guide 5.7 (ios)

Knot Guide

5.7
Knot Guide
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    118

  • Üretici

    Winkpass Creations, Inc.

Knot Guide denizcilikle uğraşanların kullanabileceği ve farklı türlerdeki düğümleri bir yerde toplayan kapsamlı bir uygulama.

Knot Guide denizcilikle profesyonel veya amatör olarak uğraşanların mutlaka kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi. Bildiğiniz gibi denizciliğin altın kurallarından birisi de farklı durumlar ve amaçlar için özel olarak geliştirilmiş düğümlerin nasıl atılacağını bilmektir. Uzun yıllar edinilen tecrübeler doğrultusunda geliştirilen bu uygulama ile teknenizde gereken durumlarda farklı amaçlara yönelik düğümleri kolayca atabileceksiniz.

Knot Guide her ne kadar sadece tekne sahipleri ve denizciler için üretilmiş gibi görünse de gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanılabilecek türden bir uygulama. Son derece renkli ve kullanıcı odaklı bir arayüze sahip olan Knot Guide'da farklı düğüm kategorileri mevcut. Bu kategoriler içerisinde beklentilerinize cevap verebilecek her türlü düğümü bulabilirsiniz.

Fotoğraflarla ve bilgilendirici metinlerle zenginleştirilen düğüm modelleri ile karmaşık görünenleri bile kolaylıkla atabilirsiniz. Fakat bu noktada belirtmem gerekiyor ki uygulamada yer alan metinler İngilizce. 18 farklı düğüm kategorisinin yer aldığı Knot Guide'da en beğendiğiniz düğümleri favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.

Genel olarak çok başarılı bir uygulama olarak niteleyebileceğim Knot Guide sayesinde ister denizde ister karada farklı durumlarda kullanabileceğiniz geniş bir düğüm kütüphanesine sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR