KnowMe

KnowMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KnowMe, iPhone'unuzla çektiğiniz fotoğrafların hikayesini anlatmanıza izin veren ücretsiz bir video paylaşma uygulaması.

KnowMe, ABD’nin önde gelen televizyon kanalı HBO’da yayınlanan The Jinx dizisinin yapımcısı Andrew Jarecki’nin projesi olmasıyla iOS platformuna öne çıkan video paylaşma uygulaması. Video klip hazırlama ve fotoğraf paylaşmayı tek bir yerde sunmasıyla dikkat çeken uygulama iPhone’larla uyumlu ve ücretsiz.

iPhone’umuzla çektiğiniz fotoğraf ve videoları paylaşabildiğimiz çok sayıda sosyal ağ uygulaması var ancak KnowMe fotoğraf ve video paylaşımını tek seferde hızlı şekilde mümkün kılmasıyla farklılık yaratıyor. Telefonumuzla çektiğimiz fotoğrafların hikayesini anlatmamıza imkan tanıyan uygulamanın eşi benzeri olmadığından başlangıçta geliştirici isim karşımıza çıkıyor ve uygulamanın nasıl kullanıldığını anlatıyor. Tanıtım videosunu geçtikten sonra telefon numaramızı girerek üye oluyor ve uygulamayı kullanmaya başlıyoruz.

Sıklıkla kullandığımız sosyal ağları anımsatan arayüze sahip olan KnowMe’de takipçi sistemi bulunuyor. Twitter’da olduğu gibi videolarını beğendiğimiz kişileri takibe alabiliyor, videolarına yorum gönderebiliyor ve beğenebiliyoruz. Dilersek videolarımızı sosyal ağlarda, arkadaşlarımızla ve ailemizle de paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR