Letroca Word Race 1.4 (ios)

Letroca Word Race

1.4
Letroca Word Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Letroca Word Race, kelime bulmaya dayalı bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Letroca Word Race, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kelime bulma oyunu olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyunda alıştığımız kelime oyunlarından epey farklı bir atmosfer yer alıyor.

Letroca Word Race'te mücadele eden oyuncular arasında adeta bir yarış ortamı oluşturuluyor ve bu şekilde eğlence katsayısı hatırı sayılır ölçüde artırılmış oluyor. Oyunda her kelime bulduğumuzda aracımız ilerliyor.

Asıl amaç bitiş çizgisine en önce ulaşan isim olmak. Bunun yegane yolu da verilen harflerin tümünü kullanarak kelimeler bulmaktan geçiyor. Sıra tabanlı bir oyun yapısına sahip olduğundan ötürü başarılı olabilmemiz için hızdan ziyade doğru kelimeleri bulmamız öngörülüyor.

Oyun İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca ve Portekizce dillerinde oynanabiliyor. Dil konusunda pratik yapmak istiyorsanız Letroca Word Race iyi bir fırsat olacaktır.

Eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan Letroca Word Race, hem dil pratiği yapmak hem de keyifli vakit geçirmek isteyen oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR