Letter Lure 1.01 (ios)

Letter Lure

Letter Lure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geniş çaplı kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken Letter Lure ile fotoğraflarınıza yazı ekleyebilirsiniz.

Letter Lure son zamanlarda karşılaştığımız en iyi fotoğraf düzenleme ve yazı ekleme uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan Letter Lure'da fotoğraflarınızı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut. Bazen fotoğraflar kendimizi ifade etmede yetersiz kalabiliyor ve bu gibi durumlarda eklenecek birkaç yazı işimizi kolaylaştırıyor. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz Letter Lure ile fotoğraflarınıza özgün dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Uygulamaya farklı özellikleri tanıtan bir video serisi ile başlıyoruz. İzlemek istemezseniz geçebilirsiniz fakat fonksiyonları tam anlamıyla öğrenebilmeniz için izlemeniz yerinde olacaktır. Uygulamada çok sayıda yazı stili mevcut ve bunların her biri kişiselleştirilebiliyor. Oldukça dinamik kişiselleştirme seçenekleri sunan Letter Lure'da fotoğraflara eklediğiniz yazıları 3 boyutlu hareket ettirme şansına sahipsiniz.

Eklediğiniz yazıları eğip bükebilir, boyutlandırabilir, formlarıyla oynayabilir ve tiplerini değiştirebilirsiniz. Klasik bir yazı ekleme uygulamasından içerdiği çok sayıda özellik ile sıyrılan Letter Lure, duygularını yazıya dökmeyi seven fotoğrafçıların mutlaka kullanması gereken bir uygulama.

YORUMLAR