LINE for iPad

LINE for iPad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE for iPad uygulaması ile büyük ve yüksek çözünürlüklü iPad'inizde ücretsiz mesajlaşmanın keyfini sürebilirsiniz.

LINE for iPad, çapraz platform desteği sunan ücretsiz arama ve mesajlaşma uygulamasıdır. Dünya genelinde 500 milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği LINE’ın iPad sürümü ile nerede olursanız olun arkadaşlarınızla hiçbir ücret ödemeden mesajlaşabilir, sohbetlerinizi LINE çıkartmaları ile daha eğlenceli hale getirebilir, fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilir, sesli mesaj gönderebilir, hatta konumuzu dahi paylaşabilirsiniz.

LINE’ın iPad sürümünde sadece geniş ve yüksek kalitede ekranda sohbet keyfi sürmenin tadını çıkarmanın yanı sıra internette gezerken veya film izlerken LINE’a göz atabilir, çapraz platform desteği sayesinde hareket halinde akıllı telefonunuzda, işte bilgisayarınızda, evde de iPad’inizde LINE’ı kullanabilirsiniz.

LINE’ın iPad kullanıcıları için özel olarak hazırladığı uygulamasında üyelik bölümü bulunmuyor; akıllı telefonunuzda hali hazırda kullandığınız üyeliğinizi kullanıyorsunuz. LINE’ı ilk defa kullanacak biriyseniz öncelikle line.me adresinden bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Bunun dışında akıllı telefon sürümünde bulunan, sesli ve görüntülü arama, çıkartma mağazası, zaman tüneli gibi bazı özellikler kullanılamıyor. Son olarak uygulamayı sorunsuzca kullanabilmeniz için iPad 2 ve üzeri bir iPad modeline sahip olmanız gerekiyor.

YORUMLAR