Love Calculator Meter 1.1 (ios)

Love Calculator Meter

1.1
Love Calculator Meter
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Love Calculator Meter, hem kendinizin hem de sevgilinizin adını yazarak aranızdaki aşkı ölçmenizi sağlayan eğlence amaçlı geliştirilmiş bir iOS uygulaması.

Love Calculator Meter, aşıkların aralarındaki aşkın ne kadar kuvvetli olduğunu hesaplamasını sağlayan ve sadece eğlence amaçlı olarak hazırlanan bir iOS aşk ölçme uygulaması.

Sevgiliniz ile birlikte kendi adınızı yazarak aşk oranınızı ölçmenizi sağlayan uygulama aslında biraz eski kaldı. Fakat iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından tercih edilebiliyor. İlk çıktıklarında web siteleri üzerinden az yapmadığımız aşk ölçerler hiç bir şekilde gerçeği yansıtmıyor fakat yüksek çıktığında sevinerek aşkınızı pekiştirebiliyorsunuz.

Bu tür bir uygulamanın ücretli olması biraz şaşırtıcı. Nedeni ise son derece basit bir yapıya sahip olması ve sadece tek sayfadan oluşması. Yine de bir kaç lira vererek aşkınızı ölçmek ve eğlenmek için tercih etmek isteyenler olabileceğini düşünüyorum.

Tekrar tekrar söylemekte fayda var. Uygulama üzerinde göreceğiniz aşk değerleri gerçeği yansıtmıyor. Kendi adınız ile birlikte sevgilinizin adını yazdıktan sonra çok düşük bir aşk oranı çıkarsa sevgilinize trip atmanıza gerek yok.

Eğlence amacıyla kullanabileceğiniz uygulamayı sevgiliniz dışında çok çok yakın olduğunuz arkadaşlarınız ile birlikte isimlerinizi yazarak da kullanabilmeniz mümkün. Bakalım arkadaşlarınız ile aranızdaki sevgi duygusu ne durumda uygulama ile öğrenin.

Eğer iPhone ya da iPad sahibiyseniz ve eğlenebilmek için bir kaç liranızı havaya savurabilir durumdaysanız uygulamayı satın alarak aşkınızı ölçebilirsiniz.

YORUMLAR