Marine Navigation 3.3.11 (ios)

Marine Navigation

Marine Navigation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,095

  • Üretici

    Marco Palaferri

Faydalı özellikleriyle öne çıkan Marine Navigation denizcilerin, balıkçıların ve su sporlarıyla ilgilenen herkesin denemesi gereken bir uygulama.

Marine Navigation denizcilikle uğraşanlar için özel olarak tasarlanmış faydalı bir rota ve harita uygulamasıdır. Üst seviye özellikler ve kullanışlı fonksiyonlarla donatılmış olan Marine Navigation iOS cihazınızı adeta bir GPS cihazına dönüştürüyor.

Denizciler, balıkçılar, yat tutkunları ve su sporlarıyla ilgilenen herkese hitap eden Marine Navigation'da temiz görünen ve tüm bilgilere kolayca erişim imkanı sunan bir arayüz kullanılmış. Ekranda yer alan harita üzerinden o anki konumunuzu, rüzgar hızını, esiş yönünü, hızınızı ve hedef noktanıza olan uzaklığınızı kontrol edebiliyorsunuz.

Menüde yer alan fonksiyonlara erişim çok hızlı ve basit. Hemen buradan gideceğiniz yeri seçebiliyor ve haritayı kullanarak o anki konumunuzu belirleyebiliyorsunuz. Gerekli hesaplamaları hızlı bir şekilde tamamlayan Marine Navigation sayesinde denizde karşılaşmanız muhtemel olan sorunları çok önceden bertaraf edebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yanı da çevrimdışı harita özelliği sunması. Elbette bu özelliği kullanabilmek için ihtiyaç duyduğunuz haritayı önceden indirmiş olmanız gerekmekte.

Genel olarak başarılı diyebileceğim Marine Navigation ile denizde yolculuk ederken güvenilir bir asistanı da yanınıza almış oluyorsunuz.

YORUMLAR