Maxjournal

Maxjournal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özellikle çok fazla seyahat edenlerin beğenisini kazanacak kapsamlı bir günlük tutma uygulaması.

Maxjournal isimli bu uygulamayı iki kelimeyle özetlemek gerekirse; pratik ve elegan tam da yerinde olacaktır. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu uygulama kesinlikle ücretsiz bir uygulamadan beklediğiniz özelliklerin fazlasına sahip. Kolay kullanım özelliklerine sahip olmasıyla kullanıcıların uygulama içerisinde zorlanmadan hareket edebilmelerini sağlayan bu uygulama ile tecrübelerinizi ve anılarınızı resimlerle daha çekici bir hale getirerek saklayabilirsiniz.

Yazdığınız her anıya 30 adede kadar fotoğraf koymanıza imkan tanıyan bu uygulama ile görsel açıdan da tatmin edici sonuçlar alıyorsunuz. Fotoğraflarınızın dizilimine ve pozisyonlandırmasına tamamen siz karar veriyorsunuz. Fotoğrafı pozisyonlandırdıktan sonra yazdığınız yazılar otomatik olarak görselin etrafına şekilleniyor. 

Uygulamaya yazdığınız her yazıyı tercihinize göre şifrelendirebiliyor ve üçüncü şahısların erişiminden koruyabiliyorsunuz. Tüm bu özellikleri göz önüne alındığında Maxjournal kaçırılmaması gereken bir uygulama olarak öne çıkıyor. 

YORUMLAR