Meteor: Take Photo Memos

Meteor: Take Photo Memos
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meteor: Take Photo Memos, iPhone ve iPad'leriniz ile çektiğiniz fotoğraflar için ayarladığınız süre sonunda cihazınızdan silinerek cihazınızın daima istediğiniz şekilde temiz kalmasını sağlamaktadır.

Meteor: Take Photo Memos, iOS cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf depolama uygulaması olarak görev yapmaktadır. Uygulamanın amacı çekmiş olduğunuz fotoğrafları saklayarak istediğiniz süre sonuna cihazınızdan silinmesini sağlamaktadır.

Akıllı telefon ve tabletlerimiz ile çektiğimiz resimler sürekli birikerek bir süre sonra düzenlenemez hale gelir ve biriktikçe uğraşması daha zor bir hal alır. Bunun önüne geçmek ve aynı zamanda fotoğraflarınıza nerede çekildiği ve ne zaman çekildiği gibi bilgileri eklemek için Meteor'u kullanabilirsiniz.

Uygulama kamera ile çekeceğiniz fotoğraflara nerede çekildiklerini harita üzerinde işaretleyerek göstermektedir. Örneğin farklı bir şehire yada ülkeye tatile gittiğinizde çekeceğiniz fotoğrafları daha sonra kontrol ederken nerede çekilmiş olduğunuz Meteor sayesinde görebilirsiniz. Aynı şekilde bu fotoğrafların cihazınızdan bir ay sonra silinmesini ayarlarsanız, bir ay sonunda bu fotoğraf cihazınızdan silinecektir. Bu nedenle sizin için önem taşıyan fotoğrafları silinme süresinden önce farklı bir yere depolamanızı öneririm.

Çok fazla fotoğraf çekiyorsanız ve cihazınızda birikme olmamasını istiyorsanız Meteor tam olarak kullanmanız gereken uygulamadır. Ayrıca fotoğraflarınızı da güzel bir şekilde size gösteren uygulama oldukça sade ve modern çizgiler ile tasarlanmıştır. Kullanımı da aynı şekilde oldukça basittir.

Ücretli olmasına rağmen sık fotoğraf çekenlerin verdiği ücrete değecek olan uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR