mSecure 3.5.3 (ios)

mSecure

mSecure
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

mSecure Password Manager, gün içerisinde sıkça kullandığınız kişisel verilerinizi korumanızda yardımcı olabilecek olan etkili ve yararlı bir iOS güvenlik uygulamasıdır.

İnternet üzerinde sıkça kullandığımız şifre ve özel bilgilerimizi korumak devrin gereksinimlerinden biri haline geldi. Hal böyle olunca mSecure Password Manager tüm kişisel verilerimizi koruyarak güvende kalmasını sağlayan uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle telefonunuz veya tabletiniz kaybolduğunda yada çalındığında tüm internet sayfalarına erişim sağladığınız şifreleri güvenle koruyan uygulama, aynı zamanda banka hesaplarınızı, kredi kartı bilgilerinizi ve e-posta hesaplarınızın da güvende kalmasını sağlıyor.

Yaklaşık 1 milyon kullanıcısı olan mSecure Password Manager, ücretli bir uygulama olmasına rağmen, kişisel verilerinin güvende olmasını isteyen tüm kullanıcılar tarafından mutlaka kullanılmalı.

Şık ve modern bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı oldukça basit. 256 bitlik şifreleme ile birlikte hesap numaralarınızın, kullanıcı isimlerinizin ve şifrelerinizin güvenliği emin ellerde.

iCloud ve Dropbox desteği olan mSecure Password Manager, mobil cihazlarınız ile masaüstü veya laptoplarınız üzerindeki verilerinizi senkronize ederek istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor.

9.99 Dolarlık ücretinin hakkını fazlasıyla veren uygulamayı tüm iPhone ve iPad kullanıcılarının kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim.

Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek uygulama ile neler yapabileceğinize göz atabilirsiniz.

 

YORUMLAR