My baby music boxes 1.14 (ios)

My baby music boxes

My baby music boxes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz ninni uygulamasıdır.

Hem bebekler hem de anneler için kullanışlı, çok fonksiyonlu bir müzik uygulaması arıyorsanız, tam yerine geldiniz. My baby music boxes içerisinde hem ninniler hem de sakinleştirici müzikler bulunduran çok faydalı bir uygulama.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan My baby music boxes, adından da anlaşılacağı üzere bir ninni uygulaması. Bebeklerin rahatça uykuya dalmasını ve sakinleşmelerini sağlayacağını düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi bebeklerin gelişimi için yeterince uyku almaları şart. Fakat onları uykuya yatırmak pek de kolay olmuyor. Bunun için de eski zamanlardan beri ninnilere başvuruyoruz. Siz de bu uygulamadaki ninniler ile bebeğinizi rahatlatabilirsiniz.

Anneler için olan kısmına gelirsek, yine aslında bebekler için bir etkisi olduğunu söylemeliyiz. Bebeklerin  anne karnındayken güzel ve sakinleştirici müzikler dinlemesi, onlar üzerinde olumlu etki yaratıyor. Siz de bu uygulamadaki sakinleştirici müzikleri doğmamış bebeğinize dinletebilirsiniz.