MyAlbum 1.0 (ios)

MyAlbum

1.0
MyAlbum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyAlbum uygulamasını kullanarak video ve fotoğraflarımızı belirli bir akışa göre albüm olarak tasarlayabiliyoruz.

MyAlbum, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir albüm oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Hem fotoğraflara hem de videolara destek sunan bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

MyAlbum kullanıcılara son derece kolay bir kullanım deneyimi sunuyor. Çok fazla detaya girmeden ve teknik konularla uğraşmadan kısa süre içerisinde fotoğraf ve videolarımızı kombine edebiliyoruz. Bu şekilde seyahatlerimizi, gezilerimizi ve önemli olayları belirli bir akışa göre sıralayıp ortaya benzersiz albümler çıkartabiliyoruz.

Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz albümleri dilersek farklı sosyal medya kanalları üzerinde paylaşma şansına da sahibiz. Özellikle YouTube ve Instagram gibi platformları sık sık kullanıyorsanız MyAlbum daha fazla beğeni ve yorum almanızı sağlayabilir. Elbette uygulama Twitter ve Facebook gibi popüler platformlar için de destek sunuyor.

Sade, kolay kullanımlı ve şık albümler oluşturabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız MyAlbum aradığınız seçenek olabilir.

YORUMLAR