myBigAlarm

myBigAlarm
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

myBigAlarm, iPhone ve iPad'lerinizin ekranı üzerinde kocaman sayılar ile saat ve alarm kullanmanızı sağlayan bir iOS uygulaması.

myBigAlarm, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz hem büyük hem de kullanımı rahat bir iOS alarm uygulaması.

iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz pek çok ücretsiz alarm uygulaması olmasına rağmen ücretli olan myBigAlarm'ın farkı ise iPhone ve iPad'lerinizin ekranında kocaman ve net bir şekilde görünen bir saati olması.

Eğer sabahları uyanmakta ve gözünüzü açmakta zorluk çekiyorsanız bu uygulama sayesinde hem saati kalktığınız an öğrenebilir hem de alarm ile rahatlıkla uyanabilirsiniz.

Sadece uyanmak için değil, aynı zamanda önemli toplantılarınız ve diğer olaylar için de alarmlar kurmanızı sağlayan uygulamanın şüphesiz en büyük özelliği büyük bir saati olması.

Farklı renk ve tema seçenekleri ile kullanım opsiyonu sunan MyBigAlarm'ı eğer gerçekten büyük bir saat ve alarm işinize yarayacak ise kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu özelliği dışında myBigAlarm'ı özel kılan farklı fonksiyonları bulunmuyor. Eğer dediğim şekilde büyük görünümlü saat ihtiyacı duymuyorsanız alternatif olarak farklı ve ücretsiz uygulamalar bulmanız mümkün.

YORUMLAR