MyScript Memo

MyScript Memo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyScript Memo sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda el yazısı notlar tutabilir ve onları basım harflerine dönüştürebilirsiniz.

MyScript Memo uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda el yazınız ile not tutmanızı sağlayan ve daha sonra bu notları dijital hale dönüştürmenize de imkan tanıyan ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Temel olarak bir not tutma uygulaması olması nedeniyle, el yazısının daha hızlı yazılması ancak baskı harflerinin daha kolay okunması prensibinden yola çıkan uygulama, aynı zamanda iş ihtiyaçlarınız ya da bilgisayarda düzenleme ihtiyaçlarınız için notlarınızın her zaman hazır olmasını da sağlayacaktır.

El yazınız ile yazdığınız notlarınızı dilerseniz direkt olarak ofis formatlarında saklayabilir, yahut bir resim dosyası olarak kaydederek el yazısı formunu korumasını sağlayabilirsiniz. Diğer not tutma uygulamalarını ve sosyal ağları da desteklediği için, alternatif not tutma uygulamalarını kullanarak MyScript Memo ile tutulan notları açabilir veya arkadaşlarınızla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok basit bir şekilde hazırlanmış ve tüm fonksiyonlara ekrana bir kaç dokunuş ile ulaşmak mümkün. Uygulamanın el yazısı tanıma yetenekleri de oldukça gelişmiş ve tamamen okunmaz bir şekilde yazmadığınız sürece normal bir el yazısını tanıyabiliyor ve dönüştürebiliyor.

Uygulamada not yazarken herhangi bir konuda yanlışlık yaparsanız onu direkt olarak geri al butonuyla geriye alabilir, ya da yanlışlıkla geriye aldıysanız ileriye alabilirsiniz. Çizim ve kalem araçlarını not tutma ihtiyacınız için yeterli bulacağınıza inanıyorum. Uygulamada avuç içi koruması da olduğu için, not tutma sırasında yanlışlıkla elinizin içini ekrana değdirseniz bile sorun yaşamayacaksınız.