Nefis Yemek Tarifleri 0.4.0 (ios)

Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    498

  • Üretici

    Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri çok sayıda yemek tarifine yer veren bir mobil uygulamadır

Nefis Yemek Tarifleri içerisinde binlerce farklı yemek tarifi yer alan bir mobil yemek tarifi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Nefis Yemek Tarifleri'nde çok sayıda yemek tarifi bir araya getirilirken bu yemek tarifleri şık bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Alanında oldukça başarılı bir yemek tarifi sitesi olan nefisyemektarifleri.com'un altyapısını kullanan uygulamada sunulan yemek tariflerinin herbiri resimli yemek tarifi şeklinde hazırlanmış. Kullanıcıların gönderdiği binlerce yemek tarifi seçeneği uygulamayı tercih edenlere kategoriler altında sunuluyor.

Nefis Yemek Tarifleri uygulaması içerisinde resimli yemek tariflerinin yanısıra açıklayıcı ve eğlenceli yemek tarifi videoları da bulabilirsiniz. Ayrıca özel günler ve durumlar için hazırlanmış menüler, soru - cevap bölümü, hoşunuza giden tarifleri bir yere toplayan ve her yerden bu tariflere ulaşmanızı sağlayan Tarif Defterim bölümü uygulamanın içerisinde sizi bekleyen kullanışlı özellikler.

Nefis Yemek Tarifleri uygulaması kullanıcıları kendi yemek tariflerini de uygulama aracılığıyla gönderebilmekte ve uygulama içerisinde yayınlanmalarını sağlayabilmekteler.

YORUMLAR