Nerede Yemek Yenir? 6.2.1 (ios)

Nerede Yemek Yenir?

Nerede Yemek Yenir?
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nerede Yemek Yenir?, iPhone'un GPS'ini kullanarak çevrenizdeki restoran, bar ve kafeleri listeliyor.

Nerede Yemek Yenir? (WhereToEat), iPhone’un GPS’ini kullanarak çevrenizdeki restoranları gösteren ve restoranları mutfak türüne göre ayıran bir uygulama. Dışarıda yemek yeme aktivitesini sıklıkla yapan biriyseniz 45’in üzerinde mutfak ve 30 yemek türüne göre restoran arama imkanı sunan bu uygulama kesinlikle telefonunuzda yüklü olmalı.

Sadece Türkiye dahil dünya genelinde restoran arama ve bulma uygulaması oldukça az. Where To Eat bunlardan biri. Bulunduğunuz şehirde yakınınzda bulunan restoranları keşfetmek için tek yapmanız gereken iPhone’unuzun GPS’ini açmak. GPS açık konumda iken restoranları listelemek için telefonunuzu sallamanız kafi oluyor.

Kullanıcı puanları ve yorumlarını da listelerek karar verme aşamasında kullanıcıya yardımda bulunan uygulamada restoranların yanı sıra bar, kafe ve fast food mekan önerileri de gösteriliyor. İlk defa gittiğinizden tamamen yabancısı olduğunuz bölgelerde yeme-içme mekanı aramanıza artık gerek yok. Bu uygulama tam manasıyla sadece yeme-içme mekanlarını listeleyen büyük bir arama motoru.

YORUMLAR