Night Stand for iPad

Night Stand for iPad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Night Stand for iPad, bir çok özelliği birleştirerek kullanıcıların iPad'lerinizi daha yararlı ve eğlenceli olarak kullanmasını sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Night Stand for iPad, alarm, hava durumu ve RSS okuyucu olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir iPad uygulamasıdır. Harika bir uygulama olan Night Stand for iPad bir çok özelliği bir araya getirmektedir. Kullanıcılar uygulama ile Twitter ve Facebook hesaplarını entegre ederek uygulama üzerinde hesaplarını görüntüleyebilirler. Dünya genelindeki hava durumlarına ulaşabileceğiniz uygulamayı dilerseniz RSS okuyucu olarakta kullanabilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflarınızı slayt halinde görüntüleyebilir ve istediğinizi seçerek uygulama üzerinde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Galerinizde bulunan en sevdiğiniz müziklerden birini seçerek alarmlar kurarak güne güzel başlayabilirsiniz. Özellikle, arkadaşlarınızın Facebook ve Twitter üzerinde neler yaptığını görüntülemek için hesaplarınızı entegre etmenizi öneririm. Uygulamanın sayfası üzerinde güncel saat bilgileri ve hava durumunu da istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir karışıklık bulunmayan uygulama sayesinde tek bir syafa üzerinden bir çok yararlı işlem yapabilirsiniz.

Uyku zamanı özelliği sayesinde siz uyuyana kadar en sevdiğiniz müzikleri çalarak huzurlu ve sorunsuz bir şekilde uyumanızı sağlar. Denemeye değer bir uygulama olan Night Stand for iPad'i ücretsiz olarak indirebilir ve hemen iPad'leriniz üzerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.