Norton Family 1.30 (ios)

Norton Family

Norton Family
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Üretici

    NortonMobile

Norton Family uygulamasını kullanarak çocuğunuzun güvenli şekilde internette gezinmesini sağlayabilirsiniz.

Symantec'in çevrimiçi güvenliğimizi korumamıza yardımcı olan servislerinden biri olan Norton Family, ücretsiz bir ebeveyn denetim uygulamasıdır. En iyi güvenlik şirketleri arasında gösterilen Symantec tarafından desteklenen uygulamayı çocuğunuzun iPhone ve iPad'ine kurarak, internetin zararlı içeriklerinden koruyabilirsiniz.

Çocuğunuzun tüm çevrimiçi etkinliklerini kayıt altına alan Norton Family, tamamen ücretsiz olup hiçbir rahatsız edici reklam içermez. Renksiz tasarımı ile dikkat çeken uygulama ile çok rahat bir şekilde çocuğunuzun girdiği web sitelerini, aramalarını, mesajlarını, kullandığı uygulamaları kısacası tüm aktivitelerini takip edebilirsiniz.

Aralarında müstehcen içerik, madde kullanımını özendiren içerik, sosyal ağlar ve diğer belli başlı kategorileri kullanarak filtreleyebilir, (izin verilecekler ve engellenecekler listesi hazırlayabiliyorsunuz) çocuklarınızın uygunsuz içerik üreten web sitelerini ziyaret etmesini engelleyebilirsiniz. Bu sitelere giriş yapılması durumunda ise uygulamanın Alerts (Uyarılar) bölümünü kullanarak, hangi site için ne zaman giriş yapıldığını görebilirsiniz. Çocuğunuz arama motorlarında girmemesi gereken anahtar sözcüklerini bile belirleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun internet kullanımını her an takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Norton Family tam size göre.

YORUMLAR