Online Market

Online Market
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online Market, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir market uygulamasıdır.

Online Market, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır. Normalde bir web sitesi olan ve internet üzerinden market alışverişi yapmanızı sağlayan Online Market'in artık bir de mobil uygulamasıd var.

Eğer yoğun çalışıyorsanız ve çok fazla zamanınız yoksa alışverişe çıkmak size çok zor ve yorucu geliyor olabilir. Market alışverişi yapmak için dışarı çıkmak hem zamandan hem de enerjiden kaybetmenize sebep oluyorsa internet üzerinden alışveriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Bunu gerçekleştirebileceğiniz platformlardan bir tanesi de Online Market uygulaması. Şık arayüzü ile aradığınız her şeyi kolayca bulabileceğiniz bir uygulama olan Online Market ile alışverişinizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Online Market ile internet üzerinden alışveriş yapmak aynı zamanda başka sebeplerden dolayı da daha kullanışlı zira örneğin dışarıda sebze ve meyvelere herkes dokunurken buradaki sebze ve meyveler depolardan direk size gönderiliyor. Bu da daha sağlıklı besinler yemenizi sağlıyor.

Uygulama ile verdiğiniz siparişler 1 saat içerisinde kapınıza geliyor fakat isterseniz önceden 1 saatlik zaman dilimi belirleyerek istediğiniz zaman teslim edilmesini de sağlayabiliyorsunuz ve böylece beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Uygulama ile isterseniz alışverişinizi internet üzerinden kredi kartıyla isterseniz de kapıda kredi kartı, nakit ya da Multinet ile ödeyebiliyorsunuz. Bununla birlikte beğenmediğiniz ürünleri anında kapıdan geri gönderebiliyorsunuz.

Eğer siz de alışverişe çok zaman harcamak istemiyorsanız Online Market uygulamasını deneyebilirsiniz.

YORUMLAR