Organizer

Organizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Organizer, iPhone ve iPad sahiplerinin cihazlarındaki fotoğrafların tarihini, saatini ve lokasyonunu değiştirebilmesini sağlayan ücretsiz ve oldukça yararlı bir uygulama.

Organizer, iOS mobil cihaz sahiplerinin cihazları üzerindeki çok sayıdaki fotoğrafları düzenli olarak tutabilmesi için geliştirilen ve açıkcası alternatifi olmayan farklı fakat aynı zamanda çok yararlı bir uygulama.

Adından da anlayacağınız üzere bu uygulama fotoğraflarınızı organize etmenizi sağlıyor. Peki bu nasıl yapıyor diye düşünüyorsanız, hemen kısaca değinelim. Organizer, iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki fotoğrafların meta verileri olarak geçen tarih, saat ve yer bilgilerini düzenleyebilmenizi sağlıyor. Böylelikle cihazınız ile çektiğiniz değil ama dışarıdan cihazınıza gelen fotoğraflar için gerekli düzenlemeleri yaparak, cihazınızdaki tüm fotoğrafların doğru bir zaman çizelgesi içerisinde olmasını sağlıyor.

Özellikle cihazlarında çok fazla fotoğraf olan ya da fotoğraf alıp gönderen kişilerin işine yarayan uygulama, tüm fotoğraflarınızı yönetmenizi kolaylaştırıyor. Uygulamanın şüphesiz en büyük avantajı istediğiniz fotoğraflara daha kolay erişmeniz.

Tek kişi tarafından geliştirilen uygulama, iOS uygulama mağazası üzerinde görülen eksiklik üzerine hazırlanmış başarılı bir uygulama.

iOS 8 ile birlikte cihazlarınız üzerinde çektiğiniz fotoğraflar otomatik olarak yer, tarih ve saat kriterlerine göre sıralanıyor. Fakat cihazınızla çekmediğiniz, yani arkadaşlarınızın gönderdiği ya da indirdiğiniz fotoğraflar bu şekilde olmuyor. Bu nedenle fotoğraflar dosyasınızı düzenli tutmak ve istediğiniz fotoğraflara dilediğiniz zaman ulaşmak için Organizer'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.