Paint it! Now 2.0 (ios)

Paint it! Now

2.0
Paint it! Now
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paint it! Now uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınızı kolayca yağlıboya çizimlerine dönüştürebilirsiniz.

Paint it! Now uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli resim düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor ve temel olarak fotoğraflarınızı boyama resimlere dönüştürmek için kullanılıyor. Sektörde oldukça deneyimli bir firma olan Corel tarafından yayınlanması ise uygulamanın neden bu kadar iyi sonuçlar verebildiğini açıklıyor gibi görünüyor.

Cihazınızın galerisinde bulunan fotoğrafları görebilen ve dönüştürebilen uygulama, aynı zamanda yeni fotoğraflar çekerek onları da hemen yağlıboya çizimlere dönüştürme imkanı tanıyor. İçerisinde bulunan farklı boyama türlerini seçerek fotoğraflarınızın dilediğiniz gibi görünmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra çerçeveler ekleyerek resimlerinizin sosyal medyaya daha uygun hale gelmesini de sağlayabilirsiniz. Tabii ki bu işlemlerin ardından kullanabileceğiniz sosyal ağ paylaşım butonları da uygulama içerisinde mevcut.

Tablo haline getirilen fotoğraflarınız otomatik olarak galeriye kaydedildikleri için daha sonra dilediğiniz gibi erişim sağlamanız da mümkün hale geliyor. Uygulamanın arayüzünün kullanımı oldukça kolay ve varolan tüm seçeneklere sorunsuzca ulaşmak mümkün. Ayrıca ücretsiz olarak sunulduğu için tüm kullanıcıların serbest bir şekilde deneme imkanı mevcut.

Eğer fotoğraflarınızı daha etkileyici ve ilgi çekici bir hale getirmek istiyorsanız iPhone ve iPad'lerde göz atmanız gereken uygulamalar arasında yer aldığına inanıyorum.