Paint it! Show 1.11 (ios)

Paint it! Show

Paint it! Show
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paint it! Show uygulaması ile iPad cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı tablolara dönüştürebilir ve onlarla slaytlar hazırlayabilirsiniz.

Paint it! Show uygulaması, iPad cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınızı ilk olarak çizim ya da boyama tablolara dönüştüren, daha sonra onları kullanarak slayt şovları hazırlayabilen uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Oldukça basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olması sayesinde kullanırken hiç bir zorluk çekmeyeceğiniz uygulama, tüm işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor.

Hem cihazınızın içerisinde bulunan fotoğrafları kullanabilen hem de Facebook albümleriniz içerisinden seçimler yapabilen uygulama, böylece en sık kullandığınız fotoğraflarınızın çizim tablolara dönüştürülmesine imkan tanıyor. Uygulamada bulunan efektler oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmışlar ve ayrıca işlemler sonucunda elde edilen slaytların da etkileyici olduklarını belirtmek gerek.

Dilerseniz hazırladığınız şovları sosyal ağlarınız üzerinden paylaşabiliyor ve daha sonra e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz. Düzenlenen fotoğraflar ayrı bir şekilde galerinize kaydedildikleri için orijinal fotoğrafları kaybetmek gibi bir durumla da karşılaşmıyorsunuz.

iTunes müziklerinize de erişebilen Paint it! Show, böylece slaytlarınızın arkaplanında kendi müzik kütüphanenizde yer alan müziklere erişmenize yardımcı oluyor. Fotoğraflara uygulanacak olan efektler üzerinde çeşitli değişiklikler yapabildiğiniz gibi, aynı zamanda slayt geçişleri arasında da çeşitli efektlendirmeler ile düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

Kaliteli ve etkileyici fotoğraf slaytları oluşturmak isteyen kullanıcıların göz atmaları gereken uygulamalar arasında yer aldığına inanıyorum.

YORUMLAR