Picture Effect Magic

Picture Effect Magic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'inizi kullanarak kolayca fotoğraf efektleri elde etmek için ücretsiz Picture Effect Magic uygulamasını kullanabilirsiniz.

Picture Effect Magic uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınız için kullanabileceğiniz ve yüksek kaliteli fotoğraf efektleri elde edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Arayüz olarak kullanışlı ve rahat bir yapıya sahip olan program, sadece bir kaç tıklama ile tüm işlemleri sonuçlandırmanıza izin veriyor.

Uygulamada yer alan efektlere kısaca değinmek gerekirse retro efektler, suluboya efektleri, ters döndürme, ayna, buzlu efektler, eskimiş fotoğraf efektleri ve onlarcası daha emrinize amade diyebilirim. Uygulama içi satın alma seçenekleri ile elde edebileceğiniz çok daha fazla efekti de bunlara katınca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir fotoğraf uygulaması olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca resimlerinizi döndürme, büyütme, küçültme, renk tonlarını ayarlama ve kırpma gibi temel araçlar da Picture Effect Magic uygulamasında unutulmamış. Belki de binlerce farklı kombinasyonu ücretiz olarak sunan uygulamayı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR