Pio Smart Recorder

Pio Smart Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pio Smart Recorder, iPhone ve iPad'inizde önemli anları kaydetmek için kullanabileceğiniz pratik bir ses kayıt uygulaması.

Pio Smart Recorder, röportaj, sunum, toplantı gibi önemli anları kaydedip sonradan dinleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir iOS uygulaması. iPhone ve iPad’iniz için ücretsiz ve pratik bir ses kayıt uygulaması arıyorsanız tavsiye ederim.

Son derece sade ve modern arayüzle karşımıza çıkan Pio Smart Recorder, özellikle iPhone kullanıcılarının oldukça işine yarayacak bir ses kaydetme uygulaması. Toplantı anında veya etkinlik esnasında söylenenleri net bir şekilde kaydedebiliyorsunuz ve de önemlisi dilediğiniz uzunlukta yapabiliyorsunuz ki çoğu ücretsiz mobil ses kayıt uygulaması 30 saniye kayda izin veriyor. Uygulamanın diğer bir beğendiğim özelliği de kaydın istenilen bir noktasının kolaylıkla dinlenebilmesi. Kaydınız SoundCloud’daki gibi çizgiler halinde beliriyor ve dilediğiniz bölümünü alabiliyorsunuz. Beğendiğim bir başka özellik te kayıtların detaylı kaydedilmesi. Kaydınızı ne zaman, nerede, kiminle yaptığınızı görebiliyor, dilerseniz kategorilere ayırabiliyorsunuz.

Pio Smart Recorder ile kaydettiğiniz sesleri iş arkadaşlarınızla kolaylıkla paylaşabilmeniz için Dropbox ve Google Drive’a aktarma seçeneği de mevcut.

Önemli anları kaydetmek için kullanabileceğiniz son derece pratik ve işlevsel bir uygulama olan Pio Smart Recorder’ın gözümüze çarpan eksik bir yanı olmadı. Android platformuna da gelmesini dört gözle bekliyoruz.