Polarr Photo Editor 1.1 (ios)

Polarr Photo Editor

1.1
Polarr Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    166

  • Üretici

    Polarr

Polarr Photo Editor, fotoğraflar üzerinde ince çalışmaya izin veren profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması.

Polarr Photo Editor, profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarını iPhone ve iPad’de taşıyan nadir uygulamalar arasında ve Adobe Photoshop kadar kaliteli olduğunu söylemem gerek. iOS cihazınıza ücretsiz indirip doğrudan kullanabileceğiniz uygulamada temel araçlardan profesyonel kullanıma yönelik araçlara onlarca seçenek bulunmakta.

Mobilde profesyonel fotoğraf işleme uygulaması denilince çoğumuzun aklına ilk olarak Adobe Photoshop geliyor ancak ülkemizde de hatrı sayılır kullanıcısı bulunan bu profesyonel yazılım kadar başarılı ücretsiz alternatifler de var. Hem web hem de mobilde karşımıza çıkan Polarr Photo Editor bunlardan biri.

Her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış olabildiğince sade ve hızlı çalışan arayüzle bizleri karşılayan Polarr’da filtre ve renk araçları ayrı bölümlere konumlandırılmış. Böylelikle o anda hangi araca ihtiyacınız varsa aradığınızı hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca araçların kullanımı da son derece basit. Kaydırma, kıstırma hareketiyle fotoğrafınızın dilediğiniz bölümüne dilediğiniz efekti uygulayabiliyorsunuz. Efekt demişken uygulamada hazır efektlerin yanı sıra özel efekt oluşturma seçeneği var. Seçenekler hoşunuza gitmezse kendiniz zevkinize göre yepyeni bir stil oluşturabiliyorsunuz.

Polarr’da yaptığınız değişiklikleri dilediğiniz kadar geri alabiliyor, çalışmanızı kaydetmeden sadece cihazınızı dikey konumda tutarak öncesi ve sonrası karşılaştırması yapabiliyorsunuz. Daha da ilginci cihazınızı sağa sola çevirerek renk ayarlamalarını dokunmadan yapabiliyorsunuz. Tüm bunları nasıl uygulayacağınız başlangıçta çıkan tanıtım ekranında gösteriliyor.

YORUMLAR