Popplet Lite 2.0 (ios)

Popplet Lite

2.0
Popplet Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popplet Lite uygulaması, iPhone ve iPad cihaz kullanıcıları için hazırlanmış bir zihin haritası yaratma uygulaması.

Popplet Lite uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve aklınızdaki fikirleri, düşünceleri ve içinizden geçenleri hemen bir mobil uygulama yoluyla kaydedebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamanın arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip olduğu için aklınıza gelen hiç bir şeyi kaybetmeyecek ve görsel bir hale getirmeniz oldukça kolay hale geliyor. Mindmaps yani zihin haritalarını kullanmayı seven kullanıcılarımız için şiddetle önerebileceklerimden bir tanesi diyebilirim.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Zihin haritaları ve brainstorming desteği
  • Planlama yapabilme
  • Yapılacaklar listesi ve not tutma
  • Yolculuk anıları tutma
  • Fotoğraf galerileri ve sunumlar
  • Eğitim projeleri

Uygulamanın bu ücretsiz sürümü maalesef sınırlı ve sadece bir popplet kaydetmenize olanak tanıyor. Bu nedenle kaydetmek istediğiniz herşeyi tek bir popplet üzerine kaydetmek zorundasınız fakat ücretli olan sürüme uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Böylece sınırsız popplet yaratma imkanına kavuşmak mümkün.

Cihazlarınızın ekranına tam olarak oturan ve güzel bir renk yönetimine sahip olan uygulamayı kullanmak oldukça basit. Ayrıca, dilerseniz poppletlerinizi resim veya pdf dosyaları olarak saklayabilir ve böylece bastırabilir ya da başka yerlerde uygulama olmadan kullanabilirsiniz. Sürekli olarak not alma ihtiyacı hissedenler için ideal olduğunu düşünüyorum.