Prism Search

Prism Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prism Search ile fotoğraflarınızın doygunluk değerlerini tek dokunuşla düzenleyebilirsiniz.

Prism Search, iOS cihazları üzerinde kullanabilecekleri kapsamlı bir fotoğraf düzenleme aracı arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir uygulama. Uygulamanın temel amacı, fotoğraftaki renk doygunluklarını iyileştirmek ve bu sayede fotoğrafın daha iyi görünmesini sağlamak.

Geniş bir renk skalası içeren Prism Search özellikle tasarımla uğraşanların, mimarların ve fotoğrafçılıkla profesyonel olarak ilgilenenlerin kullanmaktan keyif alacağı özellikler ile donatılmış. Prism Search'ün kullanımı son derece basit ve hızlı. Uygulama otomatik olarak çalıştığı için kullanıcıya çok fazla bir iş bırakılmıyor. Bu sayede teknik olarak pek bir bilgiye sahip olmayanlar bile Prism Search'ü sorunsuzca kullanabiliyor.

Bu tarz uygulamalarda gördüğümüz gibi Prism Search'te de sosyal medya desteği sunuluyor. Uygulamayı kullanarak düzenlediğiniz fotoğraflarınızı Facebook, Twitter ve Instagram gibi kanallar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Kullanımı kolay ve ortaya etkileyici sonuçlar çıkartabilen bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız Prism Search aradığınız şey olabilir.