Puzzle to the Center of Earth 1.0.1 (ios)

Puzzle to the Center of Earth

Puzzle to the Center of Earth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rengarenk bir bulmaca oyunu oynarken dünyanın merkezine inmeye çalışan bir kaşif rolünde maceralara atlamaya hazırsanız Puzzle to the Center of Earth size göre bir oyun.

İsmine baktıkça sade bir bulmaca zannedeceğiniz bir oyun olan Puzzle to the Center of Earth tam aksine en az yarı yarı platform unsurları taşıyan bir oyun yapısına sahip. Oynadığınız karakter yerin altına olabildiğince inmeye çalışıyor ve bu sırada siz de elindeki pratik cihazdan faydalanıyorsunuz. Zeminde yer alan aynı renkteki blokları sıralı halde dizili olma koşuluyla bir anda silip süpüren cihaz ile yolunuzu açıp daha da derinlere ulaşmaya çalışıyorsunuz. Anlatırken insana kolay gelecek dinamikler oynadıkça kendini daha çok gösteriyor. Yeni ekipmanlarınız ve stratejileriniz yoksa derin zeminde işiniz zor. Oyunu tamamen ücretsiz olarak temin edebileceğinizi hatırlatmakta da fayda var ancak uygulama içi satın almalar da sizi bekliyor.

Yerin altında kazı alanları oluşturarak sürekli yokuş aşağıya inmeniz gereken bu oyunda aynı renklerde sıralı olan bloklardan yol açarak ilerlemeniz lazım. 80'den fazla bölüm ve sürekli olarak artan zorluk seviyesiyle birlikte sizi tıokanma noktasından kurtaracak şey yolunuzda karşılaşacağınız hazineler. Bunlar sayesinde zırh ve eşya temin etmeniz mümkünken ilerleyen zorluk seviyesine daha hazırlıklı olmanız sağlanıyor. Tek elle bile oynanabilen kolay kontroller sayesinde refleklerinize ihtiyaç duyduğunuz anlarda bile veya bir yerde hızlıca telefona ulaşırken bile oyunu kolaylıkla oynamanız mümkün.

ARTILAR

Ücretsiz

Puzzle ve Pllatform oyunlarının müthiş kombinasyonu

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR