Quick Lomo

Quick Lomo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraf ve resimlerinize filtreler uygulamak ve lomo efektine sahip olmak için bu kamera uygulamasını kullanabilirsiniz.

Quick Lomo uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızla kullanabileceğiniz bir fotoğraf efektlendirme uygulaması. Son günlerde oldukça popüler hale gelen lomo efektini resimlerinize verebilmek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama böylece karmaşık fotoğraf uygulamaları ile uğraşmadan istediğiniz etkileri elde etmenizi sağlıyor.

Yüksek kontrast ve renk doygunluğu ile kendini gösteren lomo efekti klasik fotoğraf makinelerinde ancak farklı filmleri diğer filmlerin sularında yıkayarak oluşturulabiliyor. iPhone'unuzda bu etkileyici efekti elde etmek ise Quick Lomo ile pek kolay hale geliyor. Dilerseniz galerinizde bulunan resimleri, dilerseniz de kameranızı kullanarak hemen çektiğiniz fotoğrafları efektlendirebiliyorsunuz.

İçerisindeki filtre kütüphanesi sayesinde ne tür bir lomo efekti uygulamak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Uyguladığınız efektleri ise paylaşabileceğiniz sosyal hesaplarınız Facebook, Twitter, Tumblr, Sina Weibo, Posterous ve Flickr olarak belirlenmiş. Otomatik olarak odaklanma yapabilen uygulama aynı zamanda flaşınızın ışık kaynağı olarak kullanılabilmesini de sağlıyor.

YORUMLAR