Replay Video Editor 2.4 (ios)

Replay Video Editor

2.4
Replay Video Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuzdaki resimleri ve videoları tek bir proje üstünde birleştirmek istiyorsanız Replay hem kalitesiyle hem de hızıyla sizi şaşırtacak.

Telefonlarımız video kaydetme işinde başarılı bir performans sergileseler de belleklerimiz çoğu zaman yaptığımız çekimler yüzünden doluyor. Replay, bu gibi durumlarda yardımcı olmayı başaran bir uygulama. Elinizdeki videoları ve resimleri birleştirerek düzenlemeyi başaran bu uygulama, kendi klasmanındaki rakiplerinden daha kolay olan kullanımıyla dikkat çekiyor. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları seçip birkaç saniye bekleme ve videonunuz anında hazır durumda.

Sonuçlar gerçekten şaşırtıcı. Yüksel kalitede videoya aktarılan görseller ve aralarındaki yumuşak geçişler profesyonel kaliteye yakın bir video hazırlamanıza olanak tanıyor. Eklemiş olduğunuz videolar da sorunsuz bir şekilde adapte olabiliyor.

Dilerseniz tek tıkla video oluşturma seçeneğiniz var, ancak kişisel marifetinizi sergilemek isterseniz videolar içersinden dilediğiniz sahneleri kesme, yazı ve müzik ekleme gibi seçenekleriniz de mevcut. Kullanıcı dostu arayüz videolarınızı yatay bir düzlemde tarihine göre sıralıyor. Tek bir tıklama ile düzenleme menüsüne ulaşmanız mümkün. Sürükleyip bırakabileceğiniz dosyaları kendi düzeninize göre sıralamanız da mümkün.

Düzenleme yaparken hata yaptığınızı hissettiğinizde bir önceki aşamalara gitmeniz veya düzenleme sırasında ortadan kaldırmak istediğiniz video kesitlerini silmeniz saniyeler sürüyor. Dinamik arayüz, video düzenlemeleri sırasında saklanabiliyor. Böylece düzenlemek istediğiniz videoya daha iyi odaklanıp daha büyük bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Videoları düzenleme hızıyla da dikkat çeken Replay ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama. Dilerseniz arayüz için sunulan diğer temaları satın alma imkanı da size sunulmuş.

Yüksek çözünürlükteki videolarınızı ve resimlerinizi tek bir video projesi üzerinde birleştirmek istiyorsanız Replay size aradığınız kaliteyi hızlı bir performansla birlikte sunuyor.

ARTILAR

Kaliteli düzenleme

Kullanışlı arayüz

Hızlı video dönüştürme

EKSİLER

Türkçe dil seçeneği yok

iPad için optimize edilmemiş arayüz