Repost and Save for Instagram

Repost and Save for Instagram
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'da gönderileri yeniden paylaşmak ve telefonunuza indirmek için Repost and Save for Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz.

Repost and Save for Instagram uygulamasında Instagram hesabınızda çeşitli gönderileri yeniden paylaşabileceğiniz gibi telefonunuza da bu gönderileri indirebilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Repost and Save for Instagram uygulaması, Hikayeler de dahil olmak üzere diğer kullanıcıların paylaştığı fotoğraf ve videoları yeniden paylaşma yani repost etmenize olanak sağlıyor. Uygulamaya Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra yeniden paylaşmak istediğiniz gönderiyi seçerek birkaç saniye içerisinde kendi hesabınızda paylaşabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve videoları hangi hesaptan aldığınızı gösteren filigranı da fotoğrafın dilediğiniz bölümüne eklemenize olanak sağlayan Repost and Save for Instagram uygulamasında, bu filigranı açık veya koyu renkli olarak da belirleyebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra takip ettiğiniz kişilerin son paylaştığı içerikleri görebileceğiniz ve yeniden paylaşabileceğiniz Repost and Save for Instagram uygulamasını 8.99 TL ücret ödeyerek iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR