Shapr

1.6
Shapr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shapr uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan güvendiğiniz iş arkadaşlarınızı çevrelerinize ekleyebiliyorsunuz.

Shapr uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcısı olan iş profesyonellerinin kendi güvenilir kişi networklerini oluşturabilecekleri ücretsiz sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor ve yeterince işlev barındıran kaliteli bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Eğer güvendiğiniz insanlardan oluşan ve referans sistemine sahip bir uygulama arayışındaysanız Shapr'a göz atmak isteyebileceğinizi düşünüyorum.

Uygulamayı ilk defa kullandığınızda, güvendiğiniz dostlarınızı ve iş arkadaşlarınızı sizden ağınıza eklemeniz isteniyor. Çevreleriniz olarak geçen bu kişileri eklemeniz, onlara referans olduğunuz ve onlara güvendiğiniz anlamına geliyor. Böylece gelecekte başkaları o kişileri eklemek istediklerinde sizin bir referans olduğunuzu görebiliyor ve korkmadan o kişileri kendi ağlarına ekleyebiliyorlar.

Senin kişilerin benim kişilerimdir sloganıyla yola çıkan uygulama, arayüzünün yeterince basit olması sayesinde kullanırken yabancılık çekmenize de engel olacaktır. Hem kendi profilinize sahip olmanız hem de durum paylaşımları yapabilmeniz sayesinde insanlarla etkileşime girmenin oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Durum paylaşımlarını beğenmek, yorumlamak, paylaşmak ve pek çok benzer sosyal ağ işlevi de uygulama içerisinde mevcut.

Her gün size yeni kullanıcılar sunan ve onlarla bağlanmak isteyip istemediğinizi soran uygulama, böylece düzenli olarak çevrelerinizi güvenilir insanlarla genişletmenizi sağlıyor. Tabii ki çalışması için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız.

Sıradan sosyal ağlardan sıkıldıysanız ve iş amaçlı bir sosyal ağ arayışındaysanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR