Skins Pro Creator for Minecraft 6.1.1 (ios)

Skins Pro Creator for Minecraft

Skins Pro Creator for Minecraft
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skins Pro Creator for Minecraft, Minecraft oyunu için birbirinden güzel ve yaratıcı skinler oluşturmanızı sağlayan bir iOS uygulaması.

Skins Pro Creator for Minecraft, adından ne yapabildiğinizi anlayacağınız üzere bir Minecraft skin oluşturma uygulaması. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz uygulama ücretli fakat sunduğu şık tasarım, kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri ile ödeyeceğiniz parayı hakediyor.

Bir çok ülkede kendi kategorisinin en iyi uygulaması olmaya layık görülen Skins Pro Creator, Minecraft oyuncularının kendilerine özel skinler yapabilmesi amacıyla geliştirilmiş bir uygulama.

Benzer türde bir çok ücretsiz uygulama olmasına rağmen hiçbirinde Skins Pro Creator for Minecraft gibi şık tasarım ve gelişmiş özellikler bulunmuyor. Bu nedenle ücretli olması normal diyebilirim.

Skinlerin tüm parçalarını deaylı olarak görüp teker teker tasarlamanızı ve skini oluşturmanızı sağlayan uygulama içerisinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 500.000 önceden hazırlanmış skin bulunuyor. Bu skinlerin üzerlerinde değişiklikler yaparak da kendi yeni skinlerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Skin oluşturma işlemlerini hızlandıran sürükle bırak desteğine sahip olan Skins Pro Creator for Minecraft ile kopyala yağıştır işlemleri de yapabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz Minecraft skinlerini ise Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilmeniz mümkün. Böylece oluşturduğunuz skinlerden arkadaşlarınız da faydalanabiliyor.

Ücretli olmasına rağmen daha da ücret ödeyerek sınırsız skin kaydetme slotu, profesyonel şablonlar, gelişmiş düzenleme editörü ve öne çıkan skinler gibi içerikleri satın alabiliyorsunuz.

Eğer Minecraft oynuyorsanız, iPhone ya da iPad sahibiyseniz ve farklı skinler ile oyunu oynamayı istiyorsanız Skins Pro Creator for Minecraft uygulamsını denemenizi tavsiye ederim.