Social Media

Social Media
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir platform üzerinden görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı, tek bir platform üzerinden yönetmek Social Media uygulamasıyla artık daha kolay hale geliyor. Birden fazla sosyal medya platformunu aktif olarak kullanıyorsanız, işinizi kolaylaştıracak Social Media uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamada; Facebook, Twiter, Google+, Instagram, YouTube, Pinterest, Tumblr, Flickr, deviantART, Reddit, Yahoo Answers, LiveJournal, Dailymotion, Badoo, Digg, Xing, Meetup, MyLife, Tagged, Taringa, MySpace, Match ve LinkedIn platformlarına ait hesaplarınızı tek bir ekrandan kolayca yönetebiliyorsunuz. Hesaplarınızla giriş yaptıktan sonra, sol üstte bulunan menü aracılığıyla sosyal medya platformlarına ulaşabiliyorsunuz. Bunun dışında, herhangi bir site açıkken sayfanın altında bulunan ok işaretleriyle diğer sitelere 3 boyutlu kutu efektiyle geçiş yapabilirsiniz.

Tüm platformlarda hesapları olan kullanıcıların çok rahat edeceklerini düşündüğüm uygulama, kolay kullanımı sayesinde mutlaka akıllı telefonlarınızda olması gereken uygulamalardan biri. 12,99 TL’ye sunulan uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR