Something good to read

Something good to read
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Something good to read sayesinde ilgimizi çekebilecek makaleleri mobil cihazlarımız üzerinden takip edebiliyoruz.

Something good to read, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak için tasarlanmış bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Something good to read, ilgimizi çekme potansiyeli taşıyan makaleleri ve web içeriklerini tarayarak cihazımıza otomatik olarak indiriyor. İndirilen içeriklerin her biri sorunsuz bir şekilde açılmak üzere yeniden formatlandırılıyor ve bu şekilde okuyuculara kesintisiz bir okuma deneyimi sunulmuş oluyor.

Sosyal medya ortamlarında her gün milyonlarca makale ve içerik paylaşılıyor fakat bunların birçoğunu gözden kaçırıyoruz. İlgimizi çekme potansiyeli taşıyan yazılar dahi içerik bombardımanı arasında kaybolup gidiyor. Something good to read ise Twitter üzerinde paylaşılan içerikleri tarıyor ve okuma alışkanlıklarımızı göz önüne alarak ilgimizi çekebilecek olanları cihazımıza indiriyor. Bu aşamadan sonra internet bağlantımız olmasa dahi içerikleri cihazımıza indirildikleri için sorunsuzca okuyabiliyoruz.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz gibi Something good to read'te de eksiksiz bir sosyal paylaşım imkanı sunuluyor. İlgimizi çeken makaleleri farklı platformlar üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Saf bir okuma deneyimi yaşamak istiyorsanız Something good to read sizi bu konuda tatmin edecek yegane uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR