SpinCam

SpinCam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpinCam ile kolayca 360 derecelik fotoğraflar çekebilirsiniz

SpinCam bize 360 derece fotoğraf çekme konusunda yardımcı olan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerimizde ücretiz olarak kullanabileceğimiz bir kamera uygulamasıdır.

SpinCam ile bulunduğumuz yerden etrafımızın 360 derecelik görünümünü çekebileceğimiz gibi belli bir objenin veya kendinizin etrafında 360 derecelik fotoğraflar çekebilmektesiniz. Bunun için iOS cihazınızın kamerasını belli bir doğrultuda hareket ettiriyorsunuz. Uygulama hareketlerinizi takip ediyor ve biz daireyi tamamladığınızda çekim işini otomatik olarak sonlandırıyor. İşlem tamamlandığında SpinCam çektiğiniz görüntüleri canlı GIF animasyonları olarak kaydediyor ve Facebook, Twitter, e-posta, SMS veya direkt internet bağlantısı şeklinde paylaşmanızı sağlıyor.

SpinCam oldukça kolay bir kullanıma sahip. Uygulamayı ilk kullanırken Facebook hesabınız veya e-posta adresinizle kayıt oluyorsunuz ve çektiğiniz fotoğraflar otomatik olarak bu hesabınız üzerine kaydediliyor. Uygulama ile 360 derecelik fotoğraflar çekmek hemen hemen 10 saniye sürüyor. Uygulama arayüzünde dünya çapındaki kullanıcıların oluşturduğu "Spin"lere de yer veriliyor ve bu spinleri beğenip paylaşabiliyor, diğer spinlere göz atabiliyorsunuz.

YORUMLAR